1.kolo-KP MFK DOBŘÍŠ - S.S. OSTRÁ 4:2 (2:1)

11.08.2014 20:47

Ostrá první mač nezvládla, Dozorec neproměnil penaltu

Trochu jinak si představovali fotbalisté Ostré vstup do nové sezony. Nováček krajského přeboru prohrál na půdě Dobříše o dvě branky, navíc přišel o zraněného Petličku.

„Prohrát takovýto zápas bylo veliké umění," hlesl vedoucí mužstva Ostré Josef Červinka.

Kromě dvaceti minut, kdy dostala Ostrá na tři jedna, byli hostující fotbalisté lepším týmem. Ale nic platné. Možná zlomovým okamžikem bylo selhání zkušeného Dozorce, který za bezbrankového stavu neproměnil pokutový kop.

Domácí poté v rozmezí devíti minut dvakrát skórovali a s hosty bylo zle. Naději ale vykřesal těsně před poločasem  střídající Remenec. Stejný hráč přidal po změně stran i druhý gól, to už ale domácí v té době vedli zase o dva góly. Ostrá měla v závěru tlak, ale gólu se nedočkala, naopak domácí přidali pojistku.

Branky: Foltýn, Suchan, Maryška, Kasík – Remenec 2. Rozhodčí: Asník. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 2:1.
Ostrá: Pokorný – T. Moudrý, Kouba, Štěch, Sedlák (78. Birkuš) – P. Moudrý (80. Cabrnoch) – Nedorost, Málek, Dozorec, Sirový – Petlička (33. Remenec).