29.kolo-I.A.třída S.S. OSTRÁ - DLOUHÁ LHOTA 2:2 (0:0)

09.06.2014 14:44

Sedm zápasů za sebou vyhráli fotbalisté Ostré v I.A třídě, naposledy se museli spokojit s bodem. Na jejich hřišti je o dva body obrali fotbalisté Dlouhé Lhoty.

Zaslouženou dělbou bodů skončilo toto utkání. Po bezbrankovém prvním poločase pak padly všechny čtyři góly během sedmnácti minut.

Ostrá dvakrát dotahovala manko, když se v obou případech trefil výstavně Novotný. Nakonec domácí sahali po třech bodech, ale vyloženou šanci spálil Cabrnoch. „To by bylo hodně nespravedlivé," uznal vedoucí domácího týmu Josef Červinka. „Hrál se pěkný fotbal a remíza utkání sluší."

Branky: 60. Petlička, 71. Kouba – 54. a 66. Novotný. Rozhodčí: Polák. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0.
Ostrá: Pokorný – Císař, Kouba, Štěch, Sedlák – T. Moudrý – Nedorost (77. Cabrnoch), P. Moudrý, Dozorec (70. Birkuš), Remenec (66. Šedivý) – Petlička.