3.kolo-I.A.třída: FK DOBROVICE B - S.S. OSTRÁ 1:2 (0:1)

26.08.2013 10:58

Ostrou v závěru střetnutí podržel brankář Heimrath

Dobrovice – Po dvou kolech fotbalové I.A třídy byla rezerva Dobrovic stoprocentní. Po třetím zápase už to neplatí. A jsou pod tím podepsáni fotbalisté Ostré, nováček soutěže. Ti domácí mužstvo zaskočili a zvítězili.

V prvním poločase zahráli hosté výborně rohový kop a po gólu novice Kouby se dostali do vedení. To ještě navýšil po změně stran po velkém nedorozumění dobrovické obrany Petlička. Domácím se povedlo jen snížit a díky bravurním zákrokům Heimratha dokráčela Ostrá ke třem bodům.

Branky: 84. Tomášek – 37. Kouba, 64. Petlička. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 1:3. Diváci: 110.Poločas: 0:1.
Sport. sdružení Ostrá: Heimrath – Cabrnoch, Štěch, Birkuš – T. Moudrý – Šedivý (90. Lesyk), Remenec (63. Verner, 87. M. Puk), P. Moudrý, Kouba, Nedorost – Petlička.