4.kolo-KP SPARTAK PŘÍBRAM - S.S. OSTRÁ 1:4 (0:0)

01.09.2014 08:27

Pouze v prvním kole fotbalového krajského přeboru borci Ostré nebodovali. Od té doby už ano. Nováček nejvyšší krajské soutěže přivezl ve čtvrtém kole všechny body z trávníku příbramského Spartaku.

Po bezbrankovém prvním poločase padaly góly až v půli druhé. A bylo jich hned pět, takže si diváci přišli na své. A o mnoho spokojenější byli příznivci hostujícího mužstva.

První branku dali sice domácí, ale to s hosty nezatřáslo. Naopak. Během třinácti minut nastříleli čtyři góly a bylo rozhodnuto. „Od vyrovnávacího gólu jsme byli jasně lepší," hlesl vedoucí hostujícího mužstva Josef Červinka.

První velkou šanci zápasu měl už v páté minutě Kouba, hlavou ale trefil jen břevno. Domácí se postupně dostávali do hry a také oni nastřelili brankovou konstrukci. To běžela 40. minuta. Hodně blízko úvodního gólu byl také hostující Dozorec, jeho pokus z nepřímého kopu osm metrů před bránou si cestu do sítě nenašel.

„Pro nás to byl super zápas, i když jsme domácím pokazili oslavy sto dvaceti let od založení klubu. Ale takový je fotbal. Ve druhém poločase byla radost koukat na naši hru," rozplýval se vedoucí týmu.

Branky: 62. Sláma – 70. Sirový (z PK), 76. Štěch, 79. a 83. Petlička. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 0:0.
Sport. sdružení Ostrá: Pokorný – T. Moudrý (65. Remenec), Doseděl st., Kouba, Sedlák – P. Moudrý – Nedorost, Dozorec, Sirový, Petlička (87. Doseděl ml.) – Štěch (83. Cabrnoch).